SWS Kolín s.r.o.

Práci se SW u nás dělíme na dvě skupiny. Jednu skupinu aktivně nabízíme, druhou servisujeme.

Software, který nabízíme, vám kompletně nainstalujeme, dodáme potřebný hardware, zaškolíme vás a pomůžeme s rozběhem. Dále pro vás budeme  k dispozici pro případnou podporu. To znamená, že vám kolem daného software zajistíme plný servis. U mnoha z těchto programů se podílíme i na vývoji.

Software, který servisujeme, většinou nemáme u mnoha klientů. To neznamená, že nejsme schopni zajistit licenci, školení, instalaci, hardware apod., jen v omezené míře a u každého software zvlášť jmenujeme, jaké činnosti jsme schopni zajistit. I v této kategorii jsou programy, které máme v malíčku a pro některé druhy provozu jsou naprosto ideální. I v těchto případech se na nás neváhejte obrátit.

Další kapitolou jsou DOS aplikace – tedy „staré“ programy, které ale i dnes mají hojné zastoupení uživatelů. S podporou je to ale čím dál horší, programátoři často již přestali software podporovat, nebo již nežijí. Vám ale software, co se týká funkčnosti stačí a potřebujete ho „oživovat“ tak, aby odolal přesunu na nový PC, fungoval s novou tiskárnou, nebo třeba snímačem čárových kódů, komunikoval v síti apod. Tohle nám jde a dost nás to baví, tak nás neváhejte oslovit.

Nově provádíme servis a aktualizaci programu SHOPTRONIC od firmy OMEGA Liberec. Pro více informací nás kontaktujte.

ZDRAVOTNICTVÍ

DUAS Altera - logo

DUAS je systém pro lékaře, který je vyvíjen s pomocí lékařů. Existuje ve verzích: Ambulant, Pediatr, Oftalmolog, Gynekolog. Splňuje veškeré požadavky pro nasazení v ordinacích lékařů.

stránka programu DUAS ALTERA

forfox OPTICUS je komplexní systém pro oční optiky. Nabízí veškerý komfort, včetně komunikace mezi více pobočkami, rozesílání SMS a e-mailů klientům apod.

stránka programu forfox OPTICUS

EVIPA logo

EVIPA je systém pro odbavení pacientů v čekárně. Obsahuje vše včetně HW vybavení, čtečky průkazu pojištěnce apod.

EVIPA - terminál

Po předchozí dohodě lze systém předvést v praxi u lékařů v Kolíně.

odkaz na Evipu

KNIHKUPECTVÍ

 

Knihkupecký Informační Systém

stránka programu KIS

RESTAURACE, GASTRO, OBCHOD

SoftINES - logo

SoftINES se zabývá systémy pro restaurace a maloobchod. RestINES je restaurační systém, s funkcemi skladového hospodářství, receptur, věrnostního systému a komplexní kontrolou obsluhy. ShopINES pak obslouží maloobchodní prodej.

RestINES

Více informací najdete na stránkách SoftINES, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, kontaktujte nás prosím některým ze způsobů uvedených v kontaktech na našem webu.

Savarin - logo

Savarin je kompletní restaurační, skladový a ubytovací software. Nabízí široké množství funkcí, reportů, napojení apod.

odkaz na Savarin

HACCP - systém kritických bodů

Nabízíme kompletní zpracování i audity HACCP – systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů ve výrobě potravin. Tuto činnost jsme schopni zajistit pro restaurace i školní jídelny. Pracujeme se systémem, který vás bude HACCP provázet.

INFORMAČNÍ SYSTÉMY

PREMIER - logo

Informační a účetní systém.

Odkaz na PREMIER

Company Manager

Program COMPANY MANAGER je tvořen jako systém, propojující účetní, ekonomické a administrativní agendy firmy. Jedná se o kompletně zpracovaný podnikový informační systém: od vystavování zakázek, přes tvorbu objednávek, příjem zboží na sklad, automatické zakládání výdejek dle zakázek, až po vyskladnění zboží, fakturaci a sledování úhrad faktur. Umožňuje tvorbu velkého množství různých reportů, přehledů a statistik tak, abyste získali maximální množství podkladů pro své rozhodování.

   Ukázky programu

  Videonávody

PODVOJNÉ ÚČETNICTVÍ

Podvojné účetnictví je určeno pro malé i velké firmy, tj. od několika až po statisíce řádků v účetním deníku za rok. Vedení účetnictví libovolného počtu subjektů – podnikatelů ve zkráceném i plném rozsahu, ale i pro rozpočtových, neziskových organizací, OPS.
Základem je práce s účetním deníkem, v němž se promítnou všechny účetní operace za dané období.

MZDY PAMwin

Program PAMwin je určen k vedení personalistiky a mezd libovolnému počtu subjektů (firem). Je sestaven tak, aby jeho obsluha byla co nejpohodlnější s ohledem na maximální ochranu vstupů proti možné uživatelské chybě. Při zadávání každého údaje jsou prováděny všechny dostupné kontroly správnosti vkládaných hodnot.

Informační systém Signys Professional je určený ke komplexní evidenci a řízení malých a středních obchodních a výrobních firem. Obsahuje veškeré nástroje pro precizní zpracování firemních agend a poskytuje ucelený přehled o chodu firmy. Přehlednost, rychlý přístup k informacím, vysoká stabilita a bezpečnost patří mezi základní pilíře systému Signys.

Systém Signys je navržen tak, aby kopíroval provoz společnosti včetně běžných situací, které v praxi nastávají a aniž by přitom uživatele zatěžoval nadbytečnými úkony. Uživateli tak přináší ulehčení při práci s obchodní, skladovou, výrobní a ekonomickou agendou a navíc poskytuje důležité informace pro další činnost a manažerská rozhodování. Ovládání systému je standardně myší i plnohodnotně klávesnicí. Signys® je maximálně přizpůsobivý uživateli i po vizuální stránce. Veškeré agendy se ovládají shodně a samozřejmostí je současná práce v několika agendách najednou s možností podle potřeby vyvolávat jednu agendu ze druhé. Samotný provoz systému může probíhat jak na vlastním serveru v provozovně uživatele, tak i v cloudu.
ZABEZPEČENÍ

ESET - logo

Jsme stříbrní partneři firmy ESET, která zajišťuje špičková zabezpečovací řešení. Na ochranu pomocí ESETu nedáme dopustit a rádi vám jeho výhody vysvětlíme, vše nainstalujeme a nastavíme.

VÍCE

ZDRAVOTNICTVÍ
KNIHKUPECTVÍ

Alfa-soft - logo

Systém Alfa je skladový a prodejní systém, speciálně upravený pro knihkupce. V prostředí moderního systému obsloužíte veškerou agendu moderního knihkupectví, včetně zpracování komisí přesně tak, jak je to pro vás nejvýhodnější.

stránka programu Alfa-soft

„Soumar je mrtev, ať žije KIS.“

V současné době je již vývoj programu Soumar zcela ukončen a ve knihkupectvích dožívá.

Jsme moc rádi, že vám můžeme nabídnout systém KIS (Knihkupecký Informační Systém), který má veškerou funkcionalitu potřebnou pro provoz knihkupectví, ať už se jedná o jednu pobočku, nebo rozsáhlou síť knihkupectví.

Více informací ohledně nového skladového a prodejního systému pro knihkupectví, systému KIS najdete v zeleném sloupci – prodáváme.

RESTAURACE, GASTRO, OBCHOD, AUTOSERVIS

Cézar - logo

Systém Cézar je multifunkční skladový a účetní systém určený pro maloobchod i velkoobchod.

Odkaz na Cézar

MO Prodejna

Prodejní a skladový systém vhodný pro uživatele, kteří jsou zvyklí na DOS prostředí a vyhovuje jim. Ve skladu je možné evidovat např. i varianty artiklů, jako jsou barvy a velikosti.

INFORMAČNÍ SYSTÉMY

Systém INFOwin je modulární ekonomický informační systém určený pro malé a střední firmy. Lze jej maximálně přizpůsobit typu podnikání případně libovolně uživatelsky rozšiřovat.

Více o INFOwin

INFOwin - logo

Systém pro evidenci autoservisu, příjmu a vyřizování zakázek, skladu autodílů, pneumatik, komunikace s klienty.

INFOwin - detail zakázek INFOwin - faktura INFOwin - stav zakázky INFOwin - přehled zakázky