SWS Kolín s.r.o.

Práci se SW u nás dělíme na dvě skupiny. Jednu skupinu aktivně nabízíme, druhou servisujeme.

Software, který nabízíme, vám kompletně nainstalujeme, dodáme potřebný hardware, zaškolíme vás a pomůžeme s rozběhem. Dále pro vás budeme  k dispozici pro případnou podporu. To znamená, že vám kolem daného software zajistíme plný servis. U mnoha z těchto programů se podílíme i na vývoji.

Software, který servisujeme, většinou nemáme u mnoha klientů. To neznamená, že nejsme schopni zajistit licenci, školení, instalaci, hardware apod., jen v omezené míře a u každého software zvlášť jmenujeme, jaké činnosti jsme schopni zajistit. I v této kategorii jsou programy, které máme v malíčku a pro některé druhy provozu jsou naprosto ideální. I v těchto případech se na nás neváhejte obrátit.

Další kapitolou jsou DOS aplikace – tedy “staré” programy, které ale i dnes mají hojné zastoupení uživatelů. S podporou je to ale čím dál horší, programátoři často již přestali software podporovat, nebo již nežijí. Vám ale software, co se týká funkčnosti stačí a potřebujete ho “oživovat” tak, aby odolal přesunu na nový PC, fungoval s novou tiskárnou, nebo třeba snímačem čárových kódů, komunikoval v síti apod. Tohle nám jde a dost nás to baví, tak nás neváhejte oslovit.

ZDRAVOTNICTVÍ

DUAS Altera - logo

DUAS je systém pro lékaře, který je vyvíjen s pomocí lékařů. Existuje ve verzích: Ambulant, Pediatr, Oftalmolog, Gynekolog. Splňuje veškeré požadavky pro nasazení v ordinacích lékařů.

stránka programu DUAS ALTERA

forfox OPTICUS - logo

forfox OPTICUS je komplexní systém pro oční optiky. Nabízí veškerý komfort, včetně komunikace mezi více pobočkami, rozesílání SMS a e-mailů klientům apod.

stránka programu forfox OPTICUS

EVIPA logo

EVIPA je systém pro odbavení pacientů v čekárně. Obsahuje vše včetně HW vybavení, čtečky průkazu pojištěnce apod.

EVIPA - terminál

Po předchozí dohodě lze systém předvést v praxi u lékařů v Kolíně.

odkaz na Evipu

KNIHKUPECTVÍ

Alfa-soft - logo

Systém Alfa je skladový a prodejní systém, speciálně upravený pro knihkupce. V prostředí moderního systému obsloužíte veškerou agendu moderního knihkupectví, včetně zpracování komisí přesně tak, jak je to pro vás nejvýhodnější.

stránka programu Alfa-soft

RESTAURACE, GASTRO, OBCHOD, AUTOSERVIS

SoftINES - logo

SoftINES se zabývá systémy pro restaurace a maloobchod. RestINES je restaurační systém, s funkcemi skladového hospodářství, receptur, věrnostního systému a komplexní kontrolou obsluhy. ShopINES pak obslouží maloobchodní prodej.

RestINES

Více informací najdete na stránkách SoftINES, pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, kontaktujte nás prosím některým ze způsobů uvedených v kontaktech na našem webu.

HACCP - systém kritických bodů

Nabízíme kompletní zpracování i audity HACCP – systému analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů ve výrobě potravin. Tuto činnost jsme schopni zajistit pro restaurace i školní jídelny. Pracujeme se systémem, který vás bude HACCP provázet.

INFOwin - logo

Systém pro evidenci autoservisu, příjmu a vyřizování zakázek, skladu autodílů, pneumatik, komunikace s klienty.

INFOwin - detail zakázek INFOwin - faktura INFOwin - stav zakázky INFOwin - přehled zakázky

MO Prodejna

Prodejní a skladový systém vhodný pro uživatele, kteří jsou zvyklí na DOS prostředí a vyhovuje jim. Ve skladu je možné evidovat např. i varianty artiklů, jako jsou barvy a velikosti.

EKONOMIKA

Připravujeme nabídku 

ZABEZPEČENÍ

ESET - logo

Jsme stříbrní partneři firmy ESET, která zajišťuje špičková zabezpečovací řešení. Na ochranu pomocí ESETu nedáme dopustit a rádi vám jeho výhody vysvětlíme, vše nainstalujeme a nastavíme.

VÍCE

ZDRAVOTNICTVÍ
KNIHKUPECTVÍ

Soumar je jeden  z nejrozšířenějších programů pro knihkupce. Na jeho vývoji se podílíme dlouhou řadu let. V současné době ukončujeme jeho vývoj a postupně budeme knihkupce v případě zájmu převádět na nový program.

  • jediný pokladní a skladový systém specializovaný pro knihkupectví
  • sleduje důležité informace (evidence komisí, pohyby knih, změny cen, nákupní rabat…)
  • obsahuje propracovanou evidenci dodavatelských komisí
  • zajišťuje rychlý prodej s možností odložení aktuální prodejky
  • umožňuje bezproblémový prodej ostatního sortimentu (CD, DVD, pohledy…)
  • prodává za hotové/platební kartou i na fakturu, umožňuje kombinovanou platbu
  • přijímá zboží z elektronických dodacích listů (net, e-mail, flash)
  • umožňuje elektronické porovnání stavu komisních skladů s dodavatelemSoumar - screen 1 Soumar - screen 2 Soumar - screen 3
RESTAURACE, GASTRO, OBCHOD, AUTOSERVIS

Savarin - logo

Savarin je kompletní restaurační, skladový a ubytovací software. Nabízí široké množství funkcí, reportů, napojení apod.

odkaz na Savarin

Trifid - logo

TRIFID je prodejní a skladový software se vzhledem DOS prostředí, běžící pod Windows. Je určen pro maloobchod, restaurace, bistra apod.

odkaz na TRIFID

Cézar - logo

Systém Cézar G3 je multifunkční skladový a účetní systém určený pro maloobchod i velkoobchod.

Odkaz na Cézar

EKONOMIKA

PREMIER - logo

Informační a účetní systém.

Odkaz na PREMIER