SWS Kolín s.r.o.

Tomáš Kocourek
Tomáš Kocourek

pracovní pozice: majitel, jednatel společnosti

náplň práce: zdravotnictví, účetnictví a ekonomika, DOSovské programy

telefon: +420 777 345 156
e-mail:   info@softwareservis.eu

Od založení firmy už to je docela dlouho (rok 1999) a tak se snažím dělat to co mě baví. Jednou nohou jsem ve firmě a druhou pracuji jako zdravotní asistent u praktické lékařky – což je pro mě svým způsobem relax. No, posuďte sami: www.drvodickova.cz. 🙂 Ve firmě mám schopné lidi a tak si to mohu dovolit. Díky tomu mohu pomáhat rozvíjet náš software pro lékaře DUAS ALTERA z jiné, než programátorské perspektivy – denně s ním totiž pracuji. Baví mě testovat a vyvíjet specializované programy, stejně tak jako motivovat své zaměstnance k lepším výkonům.

Petr Jarý
Petr Jarý

pracovní pozice: ředitel, jednatel společnosti

náplň práce: knihkupectví, veškerá uživatelská podpora a provoz firmy

telefon: +420 608 645 156
e-mail:   reditel@softwareservis.eu

Firmu i naše zaměstnance vedu k lepším výsledkům již přes deset let. Stejně tak jako jsem tu pro ně, jsem tu i pro vás. Od rozbřesku do soumraku s vámi telefonuji, řeším vaše požadavky a to zejména na dálku. Vše raději řeším z pohodlí své kanceláře, pokud už mám k zákazníkovi vyrazit, chce to alespoň pár chlebíčků, aby se se mnou dalo vydržet :-). Proto, když např. zpracovávám měsíční vyúčtování lékařů, vždy jedině na dálku. Nejvíce mě baví knihkupectví, kterému se ve firmě věnuji nejvíce, ať už se jedná o resuscitaci původního Soumara, vývoj a testování jeho nástupce, nebo úpravy Alfy. Do toho se podílím na vývoji dalších našich produktů. 

Pavel Jarý
Pavel Jarý

pracovní pozice: IT specialista, technik

náplň práce: SW pro zdravotnictví, HW technik

telefon: +420 735 045 156
e-mail: pavel.jary@softwareservis.eu

Ve firmě pracuji již přes 18 let, když nepočítám roční pauzu, kdy jsem zkusil úplně změnit obor. Nakonec jsem se ale vrátil zpět. Řeším zejména podporu lékařů, restaurací a všeobecných potížích s hardwarem. K zákazníkům se snažím chovat profesionálně a lidsky, proto jsem u nich prý oblíbený. Můžeme se také potkat při instalaci kabeláže, montáži kamerových systémů a vším, na co se dá ve světě počítačů sáhnout. Když mám na cestě k vám zpoždění kratší než 2 hodiny, nevolejte prosím :-). Rušili byste mě při sběru hub, hledání kešek, nebo výletu na nějaký hrad, který se mi připletl do cesty.

Vojtěch Krajíček
Vojtěch Krajíček

pracovní pozice: asistent

náplň práce: komunikace se zákazníky, správa firemního kalendáře

telefon: +420 777 945 156
e-mail:   sekretariat@softwareservis.eu

Pokud budete volat k nám do firmy, pravděpodobně se setkáte se mnou. Alespoň na telefonu. Rád váš požadavek zapíši do firemního informačního systému a přidělím někomu z kolegů. Také se pokusím dohlédnout na to, že se vašemu požadavku kolegové věnují. Bohužel vám s požadavkem neporadím, nejsem technik. Pokud se potkáme osobně, bude to pravděpodobně při auditu HACCP, nebo vám povezu toner. Snažím se být milý, ale telefon mi zvoní téměř nepřetržitě a když už někdo volá kvůli jednomu požadavku potřetí za půl hodiny, někdy to nevydržím a mile nezním. Tak si to prosím neberte osobně a já se pokusím o to samé :-).

Martin Mlýnek
Martin Mlýnek

pracovní pozice: zástupce majitele, IT specialista, technik

náplň práce: téměř vše ostatní, kamerové systémy, moderní technika

e-mail: servis@softwareservis.eu

Ve firmě jsem od roku 2013, ale teď už jen jednou, maximálně dvakrát týdně. Když už tu jsem, tak to ale stojí za to. Čekají na mě speciální požadavky VIP klientů, na které moji kolegové nemají čas, energii, nebo znalosti. Mám rád nové věci a proto se nebojím zkoušet neustále nové technologie. Komunikuji s klienty, objednávám zboží, zapojuji, montuji, nastavuji, vymýšlím, zpracovávám obchodní nabídky. Jsem u nás ve firmě zkrátka takový „Ferda Mravenec“ :-). V ostatní dny se věnuji masážím, které mi přináší duševní stabilitu, abych se mohl další týden opět vrhnout do nevyzpytatelného proudu výpočetní techniky. Zde je odkaz na mé stránky, abyste měli představu, čím se bavím, když zrovna nejsem ve firmě: www.masaze-kladno.cz.

Tým SWS Kolín s.r.o.
NAŠI PROGRAMÁTOŘI:
Radim Reinisch, DiS.

hlavní vývojář programu DUAS ALTERA

dále vyvíjí programy ASTERIX a Evidence pokladny

Ing. Radomír Kratochvil

hlavní vývojář systému forfox OPTICUS

dále vyvíjí náš firemního informační systém forfox EXPRESS

Ing. Petr Srp

hlavní vývojář systému KIS

dále vyvíjí INFOwin a INFOwin – evidence autoservisu

David Valenta

hlavní vývojář programu Strava32