Dr. Rex

  • Projekt programů Dr.Rex byl založen s cílem vytvořit kvalitní a zcela nový lékařský ambulantní program pro Windows umožňující jednoduché a komplexní vedení zdravotnických agend spojených s provozem ambulantní lékařské praxe.
  • První úspěšné představení projektu proběhlo na mezinárodním zdravotnickém veletrhu HOSPIMedica 2006 na brněnském výstavišti a ukázalo, že se projekt ubírá správným směrem. V roce 2007 začala distribuce programu a počet jeho uživatelů od té doby neustále roste.
  • Programy systému Dr.Rex používají aktuálně stovky spokojených uživatelů (lékařů a zdravotnických pracovníků) z celé České i Slovenské republiky a jeho vývoj a další vylepšování neustále pokračuje.
  • Tyto programy představují novou generaci software pro lékařskou ambulantní praxi. Vyznačují se jednoduchým a intuitivním ovládáním a značnou variabilitou, takže každý uživatel si je může přizpůsobit dle svých potřeb a zvyklostí.
  • Programy Dr.Rex vyvíjí tým zkušených programátorů s mnohaletou praxí v oboru a na rozdíl od většiny konkurenčních programů na současném trhu nabízí tento tým i individuální úpravy programu „šité na míru“ pro každého zákazníka.
  • Svojí cenovou politikou se řadí programy Dr.Rex k nejprogresivnějším a pro uživatele velmi zajímavým produktům, které jsou v porovnání cena/výkon na špici současného trhu programů pro ambulantí soukromou praxi a pokrývají svým použitím celé spektrum lékařské péče, počínaje praktickými lékaři pro dospělé přes dětské a ženské lékaře až po odborné a specializované lékaře všech oborů.
Dr. Rex
« 1 z 3 »